Google počítadlo zobrazení stránek:

Ferdinand Peroutka
Už mě média s tím adorováním Peroutky štvou !
Tak se k tomu také vyjádřím. V době, kdy Němci posílali Židy do koncentračních táborů. Napsal Peroutka následující článek. Je to třeba citovat celé. 99% článků v médiích uveřejní jen pár řádek tohoto odstavce. Taktně totiž zamlčují důležitou jednu malinkou větičku, tak aby to vypadalo, že Peroutkův článek je jen konstatování pravdy. Poslední větička, kterou již média necitují ukazuje na to, co si myslí Peroutka.  Ale je pravda, že polévka (židovského elementu) byla přesolena."

"Každý organismus brání se otravě cizí látkou. Lze předpokládat, že roztok židovského elementu v německém životě byl tak silný, že na to německý organismus reagoval jako na otravu… Počet židovských spisovatelů a žurnalistů byl přílišný, daleko větší než v kterémkoli jiném národě, přímo sensační počet. Jejich jazykové výkony, brány v celku, podstatně oddálily němčinu od její klasické podoby… Židovských spisovatelů a žurnalistů bylo v Německu příliš mnoho, aby se dali asimilovat německým duchem a prostředím. Spíše tam žili v přesile, a posilujíce se navzájem, zachovali si své zvláštnosti. Jest věcí Němců samých, jak to chtějí posuzovat ze stanoviska svého národního bytí. Ale je pravda, že polévka byla přesolena."
http://www.pritomnost.cz/archiv/cz/1939/1939_22_2.pdf
Citace viz odstavec vlevo uprostřed a konec citátu v článku vpravo nahoře.
Poslední věta je konstatování názoru Peroutky na fakta výše. Kdyby to bylo jen konstatování pravdy, tak by Peroutka napsal: Němci si myslí, že polévka (židovského elementu) byla přesolena. Ale pokud novinář napíše je "je pravda", tak vyjadřuje svůj názor, že s konstatováním souhlasí. Nebo mohl napsal. Ale je pravda, že si Němci myslí, že polévka byla přesolena. Ale tak to nenapsal.

ČTK - Židé si připomínají křišťálovou noc
Křišťálová noc - wikipedie

Udělal jsem takový experiment v diskusi na idnes, které Peroutku oslavuje. Do diskuse v citaci jsem zaměnil pouze slovo židovského za cikánského.A hle! Censor můj příspěvek smazal jako rasistický. Takže když se jedná o židy, tak to dle idnes rasistické není, ale když se jedná třeba o cikány, tak to rasistické je.

Udavačské dopisy Čechů jsou i po desítkách let chmurné čtení. Zatkněte ji, je to Židovka!
https://www.info.cz/magazin/udavacske-dopisy-cechu-jsou-i-po-desitkach-let-chmurne-cteni-zatknete-ji-je-to-zidovka-29757.html

Infografika - Infografika - STBáci, komunisti, šíbři..

Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Anti-Babiš: 
 • Babiš a jeho hnutí ANO
 • EET - chce ho dle průzkumu jen 14% lidí. 74% lidí odmítá referendum = Lidé jsou sami proti sobě.

 • Anti-lepšolidé, Anti-pražská kavárna, Anti-"demoblok" : 
  Kauzy Jaromíra Soukupa
    - starší kauzy. Již neeaktualizuji. Informační hodnota poklesla
  Cenzura a politická korektnost - zákony
    - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
  Cenzura na sociálních sítích
    - ve virtuálním prostoru by měly platit stejné zákony
  Česká televize
    - lži a propaganda České televize z našich poplatků
  Názor na referendum
    - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
  Pracovní tábor v Letech u Písku
    - český koncentrák ...
  1946 1948 1968 1989 - trochu nekorektně...
  Kauza maršála Koněva - fakta pro vyvážení extrémních názorů...
  Koncentrační tábor Holýšov, Sudety

  České politické strany a jejich kauzy:
  Anti-Islám:
  Anti-EU: 
  Ostatní zajímavá témata:

  Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

  Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.
  Upozorňuji, že na facebooku existuje mnoho falešných a podvržených profilů politických stran, které vytvořili jejich odpůrci s cílem poškodit konkurenci šířením lží a polopravd. Ověřený originál je označen modrým zatržítkem.

  Žádné komentáře:

  Okomentovat

  Aktualizováno

  Ukrajina