Kde teroristická organizace Nusra, která se nachází v severozápadní Sýrii se společnou hranicí s Tureckem, vzala  Tanky T-90 ?
Tady twitter nějakého člena této teroristické organizace:

14.6.2017 Turecký opoziční poslanec dostal 25 let. Vyzradil informace o dodávkách zbraní do Sýrie
voliči Evropské Unie (v její podobě) jsou buď hluboce nevědomí lidé a nebo svině.
To je přesně to, co celou dobu na píši. Že Turecko, členský stát NATO, dodává zbraně Islámskému státu.A většina EU politiků dělá jako, že se nic neděje. Bojujeme s Islámským státem a zároveň nevadí Turecko nebo Saudská Arábie, kteří Islámský stát vyzbrojuji
EU ani nezruší přístupové rozhovory s Tureckem, které začala v roce 2005. Pro nás smutné a pro řadu lidí bestiální......  A jiným stačí levná dovolená v Turecku.
13.9.2016  Petr Mach v úterý 13. září 2016 na plénu Evropského parlamentu:
"Turecký prezident Erdogan má zcela jiné představy o právu a demokracii, než máme my. Turecko neleží v Evropě a nepatří do EU, a já proto vyzývám Evropskou radu, aby okamžitě ukončila jednání s Tureckem o členství v EU!"


18.4.2016
Idnes.cz: U břehů Libye se potopily čtyři lodě, zřejmě zahynuly stovky uprchlíků Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/potopeni-lodi-s-uprchliky-stredozemni-more-fes-/zahranicni.aspx?c=A160418_103659_zahranicni_jkk
"Na konci března EU uzavřela dohodu s Tureckem, na základě které Atény mohou migranty, kteří se na řecké území dostali po 20. březnu a nezískají v zemi azyl, vracet zpět Ankaře.
Za každého takto vráceného Syřana se EU zavázala přijmout přímo z Turecka syrského uprchlíka s nárokem na azyl, stanoven je ale strop 72 tisíc běženců. V Turecku je v současnosti přes 2,5 milionu syrských uprchlíků."

1.4.2016
Idnes.cz: Turecko čelí obvinění, že tisíce válečných uprchlíků vrací do Sýrie
„Vedoucí představitelé EU ve své zoufalé snaze o uzavření svých hranic záměrně ignorují nejjednodušší fakt: Turecko není bezpečná země pro syrské uprchlíky a je každým dnem čím dál méně bezpečná,“ řekl ředitel AI pro Evropu a Střední Asii John Dalhuisen.
Podle něho EU ve skutečnosti nevyvíjí nátlak na Turecko, aby syrské uprchlíky chránilo.
Podle AI jsou obzvlášť šokující případy, kdy turecké úřady vrátily do Sýrie tři nezletilé děti bez rodičů nebo ženu v osmém měsíci těhotenství.

Evropská unie se neštítí platit si špinavou práci Turecku. Voliči Evropské unie jsou velmi nemorální lidé !

4.2.2016
Hospodářské noviny: Česko pošle Erdoganovi 551 milionů. Unie dohodla detaily pomoci Turecku na zvládnutí uprchlické krize
Členské země Evropské unie se ve středu shodly na detailech financování tří miliard eur (81,1 miliardy korun), kterými chce EU pomoci Turecku zvládnout vysoké počty uprchlíků na jeho území. Na Českou republiku připadne 20,4 milionu eur (551,3 milionu korun), plyne z detailů dohody, kterou zveřejnila Rada EU.Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Kauzy Jaromíra Soukupa Přes 700 čtenářů dalo Like ! 
  - odkazy na pořady
Miloš Zeman x Jiří Drahoš Přes 420 čtenářů dalo Like ! 
  - proč jsem jako pravicový volič volil M.Zemana
Cenzura a politická korektnost - zákony
  - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
Cenzura na sociálních sítích
  - ve virtuálním prostoru by měly platit stejné zákony
Česká televize
  - lži a propaganda České televize z našich poplatků
Názor na referendum
  - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
Pracovní tábor v Letech u Písku
  - český koncentrák ...
EET - chce ho dle průzkumu jen 26% lidí. 74% lidí odmítá referendum.....
1946 1948 1968 1989 - trochu nekorektně...
Kauza maršála Koněva - fakta pro vyvážení extrémních názorů...

České politické strany a jejich kauzy:
....klikněte na konkrétní stranu pro zobrazení všech kauz
ANO+ČSSD+KSČM = 44,67 % voličů. Díky D'Hondtonově metodě mají o nedemokratických 10% víc.
Islám (antiislamismus nerovná se rasismus ! Proč?):
Evropská unie (proč škodí): 
Ostatní zajímavá témata:
Osobnosti :

Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat