Vyjádření autora tohoto webu a spřízněných lidí

Já a ani ostatní lidé, kteří se podílejí se na tomto webu nejsme členy jakékoliv politické strany. To znamená, že. na rozdíl od politiků nemusíme kopat za své koryto. Můžeme své preference na základě argumentů kdykoliv změnit.

ANO
29,64% - 78 poslanců
Levicová strana - strana která má malé podnikatele za zloděje. Na malé podnikatele tedy vymyslela systém EET. Ukázalo se, že malí podnikatelé krátili daně maximálně o pouhé procento.

ODS
11,32%  - 25 poslanců
Pravicová  strana. Nicméně názory na € a EU nejsou ve straně jednotné.

Piráti 
10,79% - 22 poslanců
Levicová strana, Větší integrace do EU, podpora levicového přerozdělování. Podpora pomoci migrantům ne v rodné zemi, ale v EU. Podpora zveřejňování know-how Budvaru. Snad jediné +, že se snaží propojit úřady digitálně. Nicméně podporují návrhy EU zákonů vedoucí k cenzuře internetu.
SPD
10,64% - 22 poslanců
Pravicová strana
Existují sice rozporuplné výroky Okamury, které naznačují že mají blízko k levici, ovšem výroky jsou vytržené z kontextu a zároveň špatně interpretovány.
Stejně tak existují výroky které média považují za extrémně pravicové. Například že růst rómské populace (aktuální = tj. kde nikdo neřeší chudobu způsobovanou např. lichvou) představuje pro ČR bezpečnostní riziko. Kde SPD navrhuje boj s touto chudobou speciálními zákony. Ale média to prezentují jako že chce bojovat s Romy.
Referendum - Příklad EET - nyní, když je vidět jak EET dopadlo, tak již hnutí ANO  prohrálo v senátních volbách. Nicméně protože nemáme referendum, tak EET nikdo nezruší a bude platí dál nejméně další tři roky. Kdyby tu bylo referendum. tak by EET bylo zrušeno minimálně dnes, ale spíš by ani vůbec nevzniklo. Většina lidí není hloupých. A to že mělo ANO+ČSSD+KSČM většinu je jen díky nespravedlivé přepočítávací DHondtonově metodě. Ve skutečnosti nám vládne vůle 44,67% voličů.
KSČM
7,76% - 15 poslanců
40 let ničení ČR morálního i ekonomického
ČSSD
7,27% - 15 poslanců
Levicová strana
KDU 
5,80% - 10 poslanců 
protikřesťanská EUstrana?
TOP09 
5,31%  - 7 poslanců - staří euro-neomarxisté ?
- absolutní oddanost k Bruselu, hlasování s Bruselem pro migraci, kvóry, pro levicové europřerozdělování, pro bombardování Libye, atd.
- za vlády Kalouska se levicově zvýšily naprosto všechny daně - ještě škodlivější než ČSSD !

STAN 
5,18% - 6 poslanců
Příliš si rozumí s TOP09, často tvoří koalice
Svobodní 
1,56% - 0 poslaců
Naprosto čisté pravicové ekonomické myšlení. Ale chybí lídr, který by dokázal strhnout podporu veřejnosti
Zelení 
1,46% - 0 poslanců 
zelení neomarxisté
Realisté
0,71% - 0 poslanců

Co vyznáváme:

1 /  Svoboda slova - toto je jedna z naprosto nejdůležitějších hodnot v politice i ve společnosti. Strana která chce zavádět jakoukoliv cenzuru je pro nás naprosto nevolitelná. Co je pravda nebo nepravda nesmí určovat žádný politik, cenzor, neziskovka, provozovatel médií a pod. Jedině v případě, že by měl někdo z nějaké lživé zprávy prokazatelnou ujmu, tak rozhodnout může pouze nezávislý soud.

2/ Jsme proti zavedení €. Naprosto nevolitelné jsou strany, které chtějí přijmout € nebo ty, které přijetí € důrazně neodmítly. € je již schváleno Lisabonskou smlouvou. O přijetí € nemusí rozhodovat poslanci, senátoři, vláda a už vůbec ne občané. Hlavní rozhodnutí je na ČNB, na guvernérech, kteří jsou jmenovaní prezidentem.

3/ Jsme proti EET.  Zdravá konkurence je nesmírně důležitá. Malý nebo začínající živnostník by měl být osvobozen nejen od EET, ale i vůbec od placení daně z příjmů. Daň z příjmů fyzických osob dělá pouze 7% příjmů do státního rozpočtu a lze ji nahradit jinak. Lidé by neměli být od zakládání nových firem jakkoliv odrazovaní ale naopak podporovaní. A u velkých firem je EET úplný nesmysl. Protože bez EET a s podvody by byli majitelé vydíratelní svými zaměstnanci.

4/ Jsme proti levicovým ideologiím a zvlášť proti komunismu. V dnešní době ale hrozí velké nebezpečí, že se levicové ideologie dostávají do politiky nikoliv jen zleva, např. od KSČM,  ale velmi často i zprava (z TOP09, ze STAN, z ODS) a nebo nikoliv z Ruska, ale mnohem častěji například z EU. Podpora europřerozdělování, eurodotací, podpora cenzury, podpora nedemokratických europučů, to vše jsou levicové postoje ke kterým se hlásí i naše tzv. "pravice".  Nejhorší je, když různé neomarxistické ideje šíří lidé, kteří jsou přesvědčení, že jsou pravicoví bojovníci proti komunismu.
A bojujeme i proti takovým zkratkám, že vzdělaní jsou pravice a levice je nevzdělaná lůza. Není to tak. Vzdělaní velmi často šíří neomarxistické názory zabalené jako pravicové a ty jsou možná ještě nebezpečnější.

5/ Hlásíme se ke křesťanským hodnotám. Islám do Evropy nepatří.
Přičemž právě křesťanské strany v EU, ale i u nás, usilovně bojují proti křesťanským hodnotám.

Více argumentů a podrobné vysvětlení najdete na těchto stránkách.


Nyní jsou volitelné pouze tyto strany:

90% SPD
90% Svobodní
80% ODS

35% Piráti
30% STAN
25% Zelení
20% TOP09
0% ANO
0% ČSSD
0% KSČMSPD - Svoboda a přímá demokracie (předseda: Tomio Okamura)
     líbí se - významně vystupuje proti €, podporuje svoboda slova, prvky přímé demokracie, odpůrce Islámu
nelíbí se - velká ochota spolupracovat s Babišem. Na druhou stranu jsme v demokracii a bez ANO neprosadí nic a bylo by horší, kdyby se do vlády místo SPD dostala ČSSD. Jednání, ač se mi to nelíbí, je na místě.

Svobodní (předseda: Tomáš Pajonk, eurposlanec: Petr Mach)
líbí se - čistý a velmi inteligentní program
nelíbí se - absence lídra, který dokáže strhnout víc lidí

Zeman
nelíbí se podpora Babiše
líbí se to, že dal jasně a zřetelně najevo, že v nejbližší době nechce € a že nebude jmenovat guvernérem ČNB nějakého příznivce € který by nastartoval kroky k jeho přijetí.
Pan Drahoš se jednoznačně od € nedistancoval a navíc ho podporovaly strany podporující přijetí €. € by ČR způsobilo nenávratnou škodu.
Nepřijetí € je daleko důležitější a na rozdíl od tragické vlády Babiše by přijetí € byla ještě větší a nenávratná tragédie s přesahem jedno volebního období.Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Kauzy Jaromíra Soukupa - odkazy na pořady
Miloš Zeman x Jiří Drahoš
  - proč jsem jako pravicový volič volil M.Zemana
Politická korektnost, Náhubkový zákon
  - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
Názor na referendum
  - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
Cenzura
  - cenzura na sociálních sítích
Česká televize
  - lži a propaganda České televize z našich poplatků
Pracovní tábor v Letech u Písku
  - český koncentrák ...
EET - Když všechny zasraný strany kromě SPD jsou proti referendu, tak nikdo EET nezruší, i když ANO+ČSSD+KSČM mají menšinu. A EET chce dle průzkumů jen 26% lidí. EET tu máme nejen kvůli levičákům, ale i kvůli pravičákům co lidem nevěří.
1946 1948 1968 1989 - trochu nekorektně...

České politické strany a jejich kauzy:
....klikněte na konkrétní stranu pro zobrazení všech kauz
ANO+ČSSD+KSČM = 44,67 % voličů. Díky D'Hondtonově metodě mají o nedemokratických 10% víc.
Islám (antiislamismus nerovná se rasismus ! Proč?):
Evropská unie (proč škodí): 
Ostatní zajímavá témata:
Osobnosti :

Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.

2 komentáře:

  1. Mám dost podobný názor, také jsem volil Svobodné. Co říkáte Robejškovým Realistům ? Z jedné strany názorově jsou mi blízko, z druhé strany další drobení pravice. P.S. jak si tu mám vytvořit svůj nick ?

    OdpovědětVymazat
  2. tyto stránky běží na Google, tak předpokládám že stačí být přihlášený ke google účtu.
    Robejškovi realisté mají podle průzkumu pod 1%. A na prezidenta Robejšek pouze zvažuje kandidovat.

    OdpovědětVymazat