Politické programy

- Jestli se vám článek líbí tak klikněte na Like. (tento článek se možná bude líbit málokomu :) )

TOP09 

Prezentujeme se jako pravicová strana pro horních 9% lidí. Naše skutky vás o tom jistě přesvědčí. Výživný byl rok 2013:
 • zvýšili jsme daň z převodu nemovitostí
 • zvýšili jsme DPH
 • zavedli jsme solidární daň pro ty TOP pravicové lidi
 • zrušili jsme společné zdanění manželů
 • zvýšili jsme daň pracujícím důchodcům
 • zrušili jsme slevu na manželku a děti pro živnostníky s paušálem,
 • zvýšili jsme daň z benzínu a nafty
Souhlasili jsme s bombardování Libye a Sýrie. V EP jsme hlasovali nejen za potrestání Maďarska za nepřijímání uprchlíků jako ANO, ale také za potrestání České republiky za nepřijímání uprchlíků.

ODS

Stejné socialistické kroky jako TOP09. Nicméně Kromě těch poslanců Evropského parlamentu a kromě jedné vlády, Topolánkovo oligarchické vlády, kdy ODS vládla bez TOP09 a kde zrušila progresivní zdanění. Pozn: Tento jediný skutek je moje pěkná vzpomínka na ODS, kterou mi další vláda ODS s TOP09 zcela zneutralizovala.

Piráti 

Naše strana je pro evropské mileniály. Chceme internacionálně budovat EU. Národní zájmy u nás nemají místo. Proto jsme také úhlavní nepřítel SPD. Jsme pro potrestání Maďarska i ČR za nepřijímání uprchlíků. Podporujeme gender politiku EU. Tradiční rodina je pro nás přežitek. Podporujeme sňatky leseb i gayů, změny pohlaví, každý má být tím čím se zrovna cítí. Partnerky našich politiků si vydělávaly natáčením porna. Prostituci by jsme chtěli zcela zlegalizovat a zdanit jako jakékoliv jiné podnikání. Aby každý mohl provozovat sex, tak musí mít střechu nad hlavou. Chceme proto zjistit kdo vlastní víc než jeden byt. Určitě nechceme násilím znárodňovat, to ne. Jsme přeci "anti-komunisté". Ale pomocí „chytré“ daňové politiky se těch bytů můžeme zmocnit. Ve sněmovně jsme už prosadili zvýšení poplatku za pronájem bytů na 50Kč den, aby čtyřčlenná rodina co se jede na 10 dní podívat do Prahy na památky musela zaplatit městu 2000Kč. A chceme to zvýšit na 6000Kč, ale to už ani ministryně Šílená nechtěla....

Zelení

S Piráty máme hodně společného. Byli jsme podpořit akci squatterů na "klinice". Ale program pirátů zdokonalujeme tím, že byty které má někdo volné nechceme jen drakonicky zdanit, ale rovnou i znárodnit. A právo na bydlení uzákonit.

ANO

 • jsme bio – pěstujeme řepku olejku na 411 tisících hektarech – Více smradu, více otrávených srnců, importujeme brambory
 • podporujeme velké korporace, malé firmy jsou na prd. podařilo se nám proto úspěšně zlikvidovat 3000 malých hospod a přes 2000 vesnických prodejen a samoobsluh s potravinami. Ty nahradilo 32 nových zahraničních hypermarketů.
 • Vybrali jsme na daních o 1,25% více (po 2,5% inflaci a růstu HDP o 2,5%) za cenu likvidace cenové konkurence
 • Úspěšně čerpáme eurodotace. Náš babišovo Agrofert čerpal třeba jen za rok 2017 2100 milionu Kč. Česká republika je proto čistý příjemce eurodotací. Peníze z EU tam kde jsou třeba. A náš pan Babiš je potřebuje.
 • Pan Babiš je úspěšný podnikatel, Jako obyčejný zaměstnanec-manažer firmy Agrofert koupil v devadesátých letech geniální transakcí pro Agrofert svojí prázdnou firmu Imoba a za ty peníze pak koupil Agrofert. Tím dodává sebevědomí svým voličům, že i ze zaměstnance se člověk pílí a prací a patřičným kontaktům může vypracovat na miliardáře.
 • K uprchlické krizi se stavíme v EU konstruktivně. Jinak hlasujeme v EP a jinak v ČR. Takže uspokojíme všechny voliče:
například naši euro-poslanci hlasovali za potrestání Maďarska za nepřijímání migrantů a hlasovali pro evropskou směrnici za přijímání migrantů ze Sýrie a pro genderovou politiku EU. A také jsme podepsali Marakéšskou deklaraci, která vybízí k migraci z afrických zemí do Evropy. Ale naopak doma, ve volebním programu, chceme uzavřít vnější hranice EU a řešit migraci mimo EU. Tím se populisticky zavděčíme lidem doma a zároveň politikům v Bruselu. Dotace z Bruselu Agrofertu přeci potřebujeme.

ČSSD

Zcela podporujeme program ANO a navíc ze své hlavy přidáváme bankovní daň. Banky podle naší chytré hlavy o tu daň určitě nezdraží vklady, půjčky ani hypotéky a zaplatí to ze svého zisku.... Tím naše země zbohatne.


Podrobněji ( tvrzení podložena odkazy) v jednotlivých rubrikách politických stran níže.
Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Anti-Babiš: 
 • Babiš a jeho hnutí ANO
 • EET - chce ho dle průzkumu jen 26% lidí. 74% lidí odmítá referendum = Lidé jsou sami proti sobě.

 • Anti-lepšolidé, Anti-pražská kavárna, Anti-"demoblok" : 
  Kauzy Jaromíra Soukupa Přes 700 čtenářů dalo Like ! 
    - starší kauzy. Již neeaktualizuji. Informační hodnota poklesla
  Miloš Zeman x Jiří Drahoš Přes 420 čtenářů dalo Like ! 
    - proč jsem jako pravicový volič volil M.Zemana
  Cenzura a politická korektnost - zákony
    - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
  Cenzura na sociálních sítích
    - ve virtuálním prostoru by měly platit stejné zákony
  Česká televize
    - lži a propaganda České televize z našich poplatků
  Názor na referendum
    - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
  Pracovní tábor v Letech u Písku
    - český koncentrák ...
  1946 1948 1968 1989 - trochu nekorektně...
  Kauza maršála Koněva - fakta pro vyvážení extrémních názorů...
  Koncentrační tábor Holýšov, Sudety

  České politické strany a jejich kauzy:
  ....klikněte na konkrétní stranu pro zobrazení všech kauz
  ANO+ČSSD+KSČM = 44,67 % voličů. Díky D'Hondtonově metodě mají o nedemokratických 10% víc.
  Anti-Islám:
  Anti-EU: 
  Ostatní zajímavá témata:
  Osobnosti :
  • V. Havel a 17.listopadu 1989 - odkazy na zajímavé dokumenty
  • F. Peroutka - český novinář
  • P. Rychetský - Bývalý komunista v čele ústavního soudu - stále 30 let po revoluci
  • J.Brady - najednou, 30 let po revoluci se všichni politici mohou přetrhnout
  • Člověk v tísní - a zakladatel a spolupracovník STB J.Štětina (TOP09), organizace s velkou režijí, která z vybraných peněz podporuje terorismus ?
  • Babiš - soudem potvrzený agent STB

  Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

  Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.

  Žádné komentáře:

  Okomentovat