Google počítadlo zobrazení stránek:

Jako autor tohoto blogu jsem proto, aby se lidem kteří žijí ve válečných konfliktech a lidem kteří trpí hlady nebo nesvobodou rozhodně pomáhalo.
Ale ne tak jak se to děje dnes - tj. způsobit v jejich zemi válečný konflikt a pak tyto lidi pozvat do EU. Vylíčit EU jako zemi zaslíbenou, a nechat uprchlíky riskovat jejich životy a životy jejich dětí plavbou přes Středozemní moře tak aby pak jejich životy končily v kultuře kterou neznají a cítili se v této společnosti nepotřební. A nebo je pozvat do uprchlických táborů v Turecku financovaných Evropskou Unií a přenechat tak alibisticky špinavou práci Turkům
A jak pomáhat?  
1. nezpůsobit v jejich zemi válečný konflikt (Například Sýrie, Libye). Neexportovat tam demokracii. Lidé by si tam demokraticky odhlasovali Islám a Islám a demokracie nejsou slučitelné. Viz příspěvek čtení z Koránu. Nebo naopak v civilizovaných demokraciích nepodporovat nedemokratické převraty (například Ukrajina)
2. Při boji s IS se nebránit spolupráci s Ruskem jen kvůli tomu, že by země mohla spadnou do sféry Ruska.
3. Pouze pokud by body 1 a 2 byly nesplnitelné nebo by nikam nevedly , tak zajistit v jejich zemi bezpečí silou, stačí alespoň vybudovat bezpečné zóny. A pomáhat lidem tam. Peněz které EU vynakládá na řešení uprchlické krize je tolik, že by to stačilo na vybudování celých měst. Viz výpočet níže.
Nejsem tedy proti nějaké rase, ale jsem proti netolerantnímu náboženství a proti násilnému začleňování uprchlíků do odlišné kultury které vede k frustracím, vyčleňování a nenávisti.
Příspěvky zde zveřejněné mohou v někom evokovat, že chci vzbudit rasovou nenávist, což není pravda. Pravý důvod je ten, že chci ukázat, že ti lidé přichází z úplně jiné kultury, tuto kulturu nechápou, vyčleňují se ze společnosti - uzavírají se do komunit, jsou pak z toho frustrovaní. atd. A že by pro ty lidi bylo lepší, kdyby jsme jim pomohli tak, aby ve své zemi mohli zůstat žít dál.

Nesmyslná ekonomika pomoci uprchlíkům:
21 miliard € - Náklady na 700 tisíc uprchlíků.  = 810 tisíc Kč na jednoho
Proč ty peníze co EU dává za rok na uprchlíky nevzít a nekoupit každé rodině luxusní dům v zemi kde ztratili střechu nad hlavou  :?:
http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/136729-nemecko-letos-za-uprchliky-zaplati-21-miliard-eur/
http://zahranicni.ihned.cz/c1-64848540-nemecko-bude-letosni-uprchlicka-krize-stat-570-miliard-korun-penize-pujdou-na-ubytovani-i-kvalifikacni-kurzy

Infografika - Infografika - STBáci, komunisti, šíbři..

Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Anti-Babiš: 
 • Babiš a jeho hnutí ANO
 • EET - chce ho dle průzkumu jen 14% lidí. 74% lidí odmítá referendum = Lidé jsou sami proti sobě.

 • Anti-lepšolidé, Anti-pražská kavárna, Anti-"demoblok" : 
  Kauzy Jaromíra Soukupa
    - starší kauzy. Již neeaktualizuji. Informační hodnota poklesla
  Cenzura a politická korektnost - zákony
    - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
  Cenzura na sociálních sítích
    - ve virtuálním prostoru by měly platit stejné zákony
  Česká televize
    - lži a propaganda České televize z našich poplatků
  Názor na referendum
    - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
  Pracovní tábor v Letech u Písku
    - český koncentrák ...
  1946 1948 1968 1989 - trochu nekorektně...
  Kauza maršála Koněva - fakta pro vyvážení extrémních názorů...
  Koncentrační tábor Holýšov, Sudety

  České politické strany a jejich kauzy:
  Anti-Islám:
  Anti-EU: 
  Ostatní zajímavá témata:

  Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

  Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.
  Upozorňuji, že na facebooku existuje mnoho falešných a podvržených profilů politických stran, které vytvořili jejich odpůrci s cílem poškodit konkurenci šířením lží a polopravd. Ověřený originál je označen modrým zatržítkem.

  Žádné komentáře:

  Okomentovat

  Aktualizováno

  Ukrajina