Rozhodl jsem se založit toto vlákno do kterého budu dávat lživé nebo jen manipulativní články, které se snaží podprahově nebo očividně ovlivňovat veřejné mínění dle politického názoru vlastníka médií a redaktorů.
Média mnohdy sice přímo nelžou, ale velmi chytře a důmyslně manipulují míněním lidí spojováním různých výroků politiků vytržených z kontextů a zasazených do článků tak, aby to ve čtenářích vyvolalo rozhořčení, pobouření nebo dokonce k nenávisti vůči konkrétnímu politiku. Nebo naopak redaktoři velmi důležitou informaci například o zodpovědnosti vypustí. Nebo politika na oko zesměšní a nebo zkritizují naprosto nepodstatnou věc, tak aby si z politika udělali mučedníka a podobně.
Pokud o něčem do očí bijícím víte, tak sem s tím, rád to zveřejním také.Tady je názorná ukázka toho, jak je Český rozhlas prolhaný.
V čase 7:50 reportérka říká "Šéf SPD popřel utrpení obětí Rómského holokaustu"
A v lidech kteří si tvrzení neověřují ulpí to, že T.Okamura je fašista. Okamura nikdy nic takového neřekl.
http://www.rozhlas.cz/default/default/player-simple.php?file=http%3A%2F%2Fstatic.rozhlas.cz%2Fnews%2Fradiozurnal%2F2018%2F04%2F09%2F180000.mp3

22.11.2017 Velmi podivná manipulace s fotkami na idnes. Manipulaci se Zemanovou fotkou jsem již na google cache nestihl, ale stihl jsem jí u druhého "neoblíbeného" kandidáta:


několik minut poté:Oblibeným byla přidělena studiová fotografie.
Neoblíbeným byly dokonce v průběhu změněny fotografie za ty nejhorší.1.11.2017 manipulativní zpráva Idnes proti SPD a Okamurovi:
SPD kritizuje „parazity", její poslanec vydělává na byznysu s chudobou
Pan Lubomír Volný pronajímá byty sociálně potřebným lidem. Redaktoři Idnes se ho snaží vykreslit jako zloducha, protože nepronajímá problémovým lidem byty za 3000 Kč měsíčně tak, jak je to prý v této lokalitě obvyklé a jak by si to chudí lidé jistě "zasloužili".

Pokud chtějí pánové redaktoři Idnes pomáhat, nebo kdokoliv jiný, kdo chce kritizovat, nechť si vezme hypotéku 2 miliony a koupí si za ní byt v této lokalitě. Když bude tím bytem ručit určitě hypotéku dostane každý, a ať za 3000Kč měsíčně sociálně vyloučeným - problémovým lidem byt pronajímají.
Ale to ne, že....

Všichni mají keců o pomoci chudým-problémovým lidem, ale jen aby to nebylo ze svého !
Pán pro chudé alespoň něco dělá, i když se to nemusí zdát levné a může na tom i vydělávat.
Pronájem je dobrovolný. Určitě lepší než bydlet pod mostem.

Babišovo Idnes je opravdu novinářský hnůj včetně většiny diskutujících.
A dále idnes to přímo neříká, ale evidentně čtenářům podsouvá hned v titulku článku, že u toho pána bydlí parazité. Chudý člověk rozhodně nemusí být parazit !
Někdy parazitují víc i miliardáři - zaměstnavatelé těchto novinářů, kteří od státu čerpají víc na dotacích než do státní kasy přinášejí.

11.10.2017 Za údajný Brabcův souhlas s memorandem o lithiu může chyba úředníka
manipulativní zpráva - nikde v článku není zmíněné to, že ministr životního prostředí patří pod ANO, přesto se jedná o velmi podstatnou informaci před volbami Tako (ne)informace zcela nepochybně ovlivní veřejné mínění. Naopak se snaží vinu přenést na úředníka a lidské selhání i když je tam podepsaný sám ministr životního prostředí.


13.10.2017 Diskuse s Okamurou na seznamu, https://www.youtube.com/watch?v=hT4ikLM1JtA
Novinář Kubík vytahuje pouze křivá obvinění a již prošetřené kauzy policií místo toho aby se ptal na program strany SPD.
13.10.2017 Server demagog.cz který se prezentuje jako nezávislý zdroj pravdy dotovaný evropskou unií vysloveně lže a nebo podsouvá s cílem stranit politikům.
Například v diskusi na seznamu.cz s Okamurou hodnotí výrok Okamury:
„NKÚ zjistil u současné vlády, že se tam rozkrádá na ministerstvech.“
jako nepravdu, protože dle severu demagog.cz šlo "jen" o pochybení mimo jiné v zadávání zakázek.
Já osobně považuji porušování  předpisů v zadávání zakázek za rozkrádání. Pokud někdo obchází zákon a zakázky rozděluje s cílem vyřadit konkurenci, tak to není nic jiného, než rozkrádání.

Další lež demagogu je, že dle demagogu.cz je KDU proti-imigrační.  Demagog.cz na důkaz zmíní jedno hlasování proti trestu za odmítnutí kvót pro ČR ale už demagog.cz demagogicky nezmíní druhé hlasování dokonce tentýž den o přijímání uprchlíků ze Sýrie, kde poslanci KDU hlasovali pro.
http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+TA+P8-TA-2017-0227+0+DOC+XML+V0//CS&language=CS
https://machpetrmach.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=605697

Po této druhé prokazatelné lži serveru demagog.cz k jedné diskusi jsem tvrzení dále nezkoumal.
Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Kauzy Jaromíra Soukupa Přes 700 čtenářů dalo Like ! 
  - odkazy na pořady
Miloš Zeman x Jiří Drahoš Přes 420 čtenářů dalo Like ! 
  - proč jsem jako pravicový volič volil M.Zemana
Politická korektnost, Náhubkový zákon
  - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
Názor na referendum
  - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
Cenzura
  - cenzura na sociálních sítích
Česká televize
  - lži a propaganda České televize z našich poplatků
Pracovní tábor v Letech u Písku
  - český koncentrák ...
EET - chce ho dle průzkumu jen 26% lidí. 74% lidí odmítá referendum.....
1946 1948 1968 1989 - trochu nekorektně...

České politické strany a jejich kauzy:
....klikněte na konkrétní stranu pro zobrazení všech kauz
ANO+ČSSD+KSČM = 44,67 % voličů. Díky D'Hondtonově metodě mají o nedemokratických 10% víc.
Islám (antiislamismus nerovná se rasismus ! Proč?):
Evropská unie (proč škodí): 
Ostatní zajímavá témata:
Osobnosti :

Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat