Pro
Dle specifikace má měnič o průměru 5cm. A ten 1cm navíc oproti 4cm sluchátkám je opravdu znát na basech. Kdo má rád basy, tak jsou tato sluchátka jasná volba. Toto plus bylo pro mě tak významné, že převážilo ostatní mínusy. A i když jsem si koupil dražší sluchátka, tak nyní používám tyto. Tj. není to o ceně.

Proti
Vše kromě basů bych řekl je o trošku horší než u níže zmíněných sluchátek. Ale není to jisté. Hodně totiž zkresluje to, že vám duní basy a vám se zdají výšky a středy v tom dunění zastřenější. Je to do jisté míry klam. Pokud totiž poslouchám hudbu, kde basy zcela chybí a srovnávám, nebo je lepším ekvalizérem stáhnu, tak ten rozdíl mezi sluchátky je opravdu minimální.
Mají tvrdší polstrování, dá se to ale vydžet. Nicméně A4Tech G500 jsou proti těmto velmi měkká sluchátka a rozdíl je naprosto markantní jako mezi trabantem a mercedesem, navíc ještě A4Tech G500 mají mušle na kloubech ty těmto sluchátkám chybí.
Zcela postrádají odhlučnění z okolí. A4Tech G500 alespoň okolí trochu izoluje, tato sluchátka vůbec. Odborná recenze níže ve které se píše " účinne izolujú od rušivého okolia" je absolutně mimo. Neizolují téměř vůbec.


Rozhodoval jsem se i dle recenzí mezi sluchátky A4Tech G500 a těmito levnějšími Zalman ZM-HPS300. Nemohl jsem se rozhodnout, tak jsem si koupil obě, abych zjistil co je na recenzích pravda. A že tyto levnější můžu dát dětem na hraní. Když to zjednoduším: Zalman ZM-HPS300 si koupí ti, kteří rádi poslouchají hudbu ze slušných počítačových reproduktorů se subwooferem. A4Tech G500 si koupí ti co rádi poslouchají hudbu z kvalitních širokopásmových reproduktorů bez subwooferu a chtějí luxusně pohodlná sluchátka. Ani jedny nejsou špatná volba. Editováno: Sluchátka nepiští, jak píše nějaký uživatel nahoře. Hrají kvalitně. Dětem jsem dal dražší sluchátka a sám jsem si vzal tyto. Basy jsou basy a luxusní pohodlí šlo stranou.....Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Kauzy Jaromíra Soukupa Přes 700 čtenářů dalo Like ! 
  - odkazy na pořady
Miloš Zeman x Jiří Drahoš Přes 420 čtenářů dalo Like ! 
  - proč jsem jako pravicový volič volil M.Zemana
Politická korektnost, Náhubkový zákon
  - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
Názor na referendum
  - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
Cenzura
  - cenzura na sociálních sítích
Česká televize
  - lži a propaganda České televize z našich poplatků
Pracovní tábor v Letech u Písku
  - český koncentrák ...
EET - chce ho dle průzkumu jen 26% lidí. 74% lidí odmítá referendum.....
1946 1948 1968 1989 - trochu nekorektně...

České politické strany a jejich kauzy:
....klikněte na konkrétní stranu pro zobrazení všech kauz
ANO+ČSSD+KSČM = 44,67 % voličů. Díky D'Hondtonově metodě mají o nedemokratických 10% víc.
Islám (antiislamismus nerovná se rasismus ! Proč?):
Evropská unie (proč škodí): 
Ostatní zajímavá témata:
Osobnosti :

Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat