Hecht 1538

Pro:
dostatečně výkonný
není moc hlučný

Proti:
Provzdušňoval jsem trávník poprvé v životě a ani nikdy jsem to u nikoho neviděl používat, tak mé zkušenosti jsou zkušenosti úplného začátečníka a nemohu porovnávat s jinými přístroji. Montáž byla jednoduchá, ale pro netechnického člověka, by se hodil lepší návod. Jak se používá unašeč kabelu mi dalo 5 minut přemýšlení, přitom je to tak jednoduché, ale když jsem to nikdy neviděl..... A taky dovedu si představit, že by nějaká žena, klidně nechala oba válce s noži i drátky v přístroji. Obával jsem se toho plastového koše, kterému lidé dávají v recenzích mínus. Nicméně pohoda, žádná velká síla netřeba, jen správný grif. koukat na zámek spíš z venku než zevnitř. Čtvrtinu 1000m2 zahrady jsem dělal s košem a šlo to. Ale protože správný řez má prý být do hloubky 2-3mm, tak se mi zdálo, že tíha koše, která postupně roste převáží přístroj dozadu tak o 1mm, tak to bylo trochu znát. Takže jsem koš nakonec stejně vyhodil. Provázkem jsem podvázal vyhazovací víko, aby bylo pootevřené. Moc otevřené je nebezpečné a vše na vás padá, málo otevřené - suchá tráva se hromadí pod strojem. Myslím si, že to technicky bude stejné jako u konkurence. Ložisko je na noži, kolečka bez ložiska, ale ložiska nejsou potřeba, přístroj je lehký a nepoužívá se tak často jako sekačka. Pojezd to má takový, že jak se nože zasekávají do trávy, tak vás to žene dopředu. Takže občas musíte působit silou proti - tj.mašinku brzdit. Překvapilo mě, kolik suché trávy to z trávníku vyřeže. Dva a půl letý trávník a bylo z toho asi 15 vrchovatých koleček sušiny. Takže otázka kam s tím.... Trávník pěkně prokoukl.
Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Kauzy Jaromíra Soukupa Přes 700 čtenářů dalo Like ! 
  - odkazy na pořady
Miloš Zeman x Jiří Drahoš Přes 420 čtenářů dalo Like ! 
  - proč jsem jako pravicový volič volil M.Zemana
Politická korektnost, Náhubkový zákon
  - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
Názor na referendum
  - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
Cenzura
  - cenzura na sociálních sítích
Česká televize
  - lži a propaganda České televize z našich poplatků
Pracovní tábor v Letech u Písku
  - český koncentrák ...
EET - chce ho dle průzkumu jen 26% lidí. 74% lidí odmítá referendum.....
1946 1948 1968 1989 - trochu nekorektně...

České politické strany a jejich kauzy:
....klikněte na konkrétní stranu pro zobrazení všech kauz
ANO+ČSSD+KSČM = 44,67 % voličů. Díky D'Hondtonově metodě mají o nedemokratických 10% víc.
Islám (antiislamismus nerovná se rasismus ! Proč?):
Evropská unie (proč škodí): 
Ostatní zajímavá témata:
Osobnosti :

Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat