Pro:
Umí vše co potřebuji
Cena
Alarm má kromě relátka které se zapíná při alarmu i tři kolektorové výstupy, které lze z mobilu zapínat nezávisle na alarmu. To by se dalo použít například na nějaké externí relátko na zapínání kotle, přímotopu, osvětlení, zahradního čerpadla a pod.. Problém ovšem je, že se v manuálu nedočtete žádné parametry, jako například max.zátěž, minimální odpor zátěže a pod. Kdyby s tím měl někdo zkušenosti tak poprosím o informace.

Proti:
návod
na technické podpoře, která je pouze přes internetový formulář, švejkujou. Na konkrétní dotaz vám odpoví zcela obecně. Například "Je to ten nebo ten kód?"...Odpoví. "Ano máte pravdu, dělá se to jedním z těch kódů."
V aplikaci je jen několik příkazů na ovládání, ostatní se musí pomocí SMS. Když už tu aplikaci takto udělali, tak si myslím, že programátor mohl do aplikace dát všechny příkazy.
Na SIM kartě nesmí být nic. Chtěl jsem poslat příkaz do alarmu hovorem i sms v momentě když byl alarm vypnutý. Když jsem alarm pak zapnul, tak alarm zřejmě dostat sms od operátora, že má zmeškaný hovor a to alarm natolik zmátlo, že při poplachu posílal jen SMS, ale už neuměl vytáčet telefonní čísla. Pak stačilo dát simku do jiného telefonu, hlášky od operátora přijmout a smazat a znovu vložit do alarmu. To by se stávat nemělo. Ale zase na odesílání sms z alarmu to vliv nemělo.

Lidé píší že externí klávesnice je na nic, protože se aktivace poplachu nedá zpozdit. Ale to není pravda. Ostatním aby si ušetřili nervy a utracené peníze za testování produktů je to tato sms. Kód na použití zpoždění spuštění poplachu pro vstup do střeženého prostoru - čas na odkódování alarmu pomocí klávesnice: 123456#28#10# první je kód alarmu, druhé příkaz a třetí čas. Tj. když přijdete domů tak máte 10s na to než odkódujete klávesnici. Akorát to hloupě těch 10 sekund při detekci čidla pípá a zvuk se vypnout nedá. Jedině vypnou sirénu a nechat si informace o poplachu pouze posílat na mobil. Distributora nechápu, spousty lidí takový návod a informace co kolují po internetu od koupi odradí. Nicméně každé zařízení v této cenové kategorii má jistě své mouchy a vzhledem k ceně bych produkt koupil znovu.Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Kauzy Jaromíra Soukupa Přes 700 čtenářů dalo Like ! 
  - odkazy na pořady
Miloš Zeman x Jiří Drahoš Přes 420 čtenářů dalo Like ! 
  - proč jsem jako pravicový volič volil M.Zemana
Politická korektnost, Náhubkový zákon
  - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
Názor na referendum
  - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
Cenzura
  - cenzura na sociálních sítích
Česká televize
  - lži a propaganda České televize z našich poplatků
Pracovní tábor v Letech u Písku
  - český koncentrák ...
EET - chce ho dle průzkumu jen 26% lidí. 74% lidí odmítá referendum.....
1946 1948 1968 1989 - trochu nekorektně...

České politické strany a jejich kauzy:
....klikněte na konkrétní stranu pro zobrazení všech kauz
ANO+ČSSD+KSČM = 44,67 % voličů. Díky D'Hondtonově metodě mají o nedemokratických 10% víc.
Islám (antiislamismus nerovná se rasismus ! Proč?):
Evropská unie (proč škodí): 
Ostatní zajímavá témata:
Osobnosti :

Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat