Google počítadlo zobrazení stránek:


Jiří Brady
Ještě se musím vyjádřit k tomu "nevyznamenanému" Bradymu co si prošel útrapami koncentračního tábora. Nepolemizuji s tím, že by si nějaké vyznamenání nezasloužil, ale jen mám za to, že tato kauza byla jen politicky zneužitá všemi zúčastněnými politiky.
Moje babička také přežila koncentrační a pracovní tábor a nikdo jí nevyznamenal řádem G.Masaryka. Ale naopak nejdřív jí ti šmejdi komunistický za socialismu nuceně vystěhovali ze svého domu do bytu 1+0. A ti druzí "pravicoví" šmejdi, co si teď hrají na bojovníky proti komunismu a za svobodu, nezrušili celých 25 let po pádu komunismu regulovaný nájem a tak se babička nemohla alespoň vrátit (i když už jí nevyznamenali) protože v jejím domě žili regulovaní komunisté a dožít ve svém vlastním domě. Místo toho jí i restituovaný vlastník přiděleného bytu 1+0 začal dělat ze života peklo a babička se musela i z tohoto bytu nuceně odstěhovat do komunistického panelákového bytu k dětem(také vystěhovaným ze svého po babičce zděděného bytu), kde zemřela.
A najednou "bojovníci za svobodu" chtějí vyznamenávat, proč si nevzpomněli dřív ? Proč to chtějí až po tomto prezidentovi? Vždyť byli také u moci.
Ne, ne, šmejdi jsou všichni od Zemana, přes vládu, vládní levicové a populistické poslance až po rádoby pravicovou opozici v parlamentu a senátu.


Infografika - Infografika - STBáci, komunisti, šíbři..

Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Anti-Babiš: 
 • Babiš a jeho hnutí ANO
 • EET - chce ho dle průzkumu jen 14% lidí. 74% lidí odmítá referendum = Lidé jsou sami proti sobě.

 • Anti-lepšolidé, Anti-pražská kavárna, Anti-"demoblok" : 
  Kauzy Jaromíra Soukupa
    - starší kauzy. Již neeaktualizuji. Informační hodnota poklesla
  Cenzura a politická korektnost - zákony
    - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
  Cenzura na sociálních sítích
    - ve virtuálním prostoru by měly platit stejné zákony
  Česká televize
    - lži a propaganda České televize z našich poplatků
  Názor na referendum
    - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
  Pracovní tábor v Letech u Písku
    - český koncentrák ...
  1946 1948 1968 1989 - trochu nekorektně...
  Kauza maršála Koněva - fakta pro vyvážení extrémních názorů...
  Koncentrační tábor Holýšov, Sudety

  České politické strany a jejich kauzy:
  Anti-Islám:
  Anti-EU: 
  Ostatní zajímavá témata:

  Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

  Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.
  Upozorňuji, že na facebooku existuje mnoho falešných a podvržených profilů politických stran, které vytvořili jejich odpůrci s cílem poškodit konkurenci šířením lží a polopravd. Ověřený originál je označen modrým zatržítkem.

  Žádné komentáře:

  Okomentovat

  Aktualizováno

  Ukrajina