Google počítadlo zobrazení stránek:

Ožralý Junker na sumitu NATO 2018
Grandhotel Evropa from Časopis Šifra on Vimeo.

5.5.2018 Neomarxismus v praxi.

Jeden z autorů zločinecké ideologie, která má na svědomí 100 milionů mrtvých, dostal od Evropské Unie svůj pomník.
A proč pražská kavárna neprotestuje? Proč neprotestuje pan "bojovník proti komunismu" Kalousek z TOP09 stejně tak vehementně jako při návštěvě čínského prezidenta ? A proč neprotestují všichni ostatní "bojovníci proti komunismu" - bývalí kandidáti na prezidenta?
2.2.2018 Debakel v európskom parlamente.Ako keby mi zo srdca recitoval. Stojí to fakt za zdelanie.


5.3.2017 EU Poslanci v schválili úpravu pravomoci předsedy EU parlamentu. Na základě schváleného Článku 165 může předseda EU parlamentu odpojit mikrofon a „umlčet“ poslance se závadným projevem, například urážlivým nebo rasistickým. Má to ale jeden háček – definice toho, co je rasistické nebo urážlivé, není v Článku 165 jasně definováno, což dává poslancům a předsedovi EU parlamentu možnost umlčet takřka kohokoliv. Pravidlo 165 jednacího řádu využil Martin Schulz, který nechal pod nátlakem vyhodit poslance z jednacího sálu


2.3.2017 Le Penová ztratila poslaneckou imunitu za to, že zveřejnila drastické nahrávky Islámského stát. Poslanci EP začínají mít strach z FrExitu a ze ztráty koryt.
10.1.2017 Evropská unie se zastává vrahů !
Evropskou unií podporovaná Palestinská národní správa (PA) a organizace PLO označily teroristického vraha Al Qunbara za mučedníka a „odškodní“ jeho ženu a jejich čtyři děti doživotním důchodem.
Takže super :(
Evropská unie posílá Abbásovi a jeho straně Fatah podporu.
Je vidět že EU dokáže každý teroristický čin a jeho schvalování dobře ocenit.....

http://www.jewishpress.com/news/breaking-news/pa-media-reports-wife-of-jerusalem-terrorist-to-receive-lifetime-monthly-stipend/2017/01/10/0/?print
https://www.facebook.com/PalestinianMediaWatch/?hc_location=ufi
http://www.palwatch.org/main.aspx?fi=157&doc_id=19824

2/ Jak pracují poslanci v EP - reportáž německé televize RTL

3/ Palestinská média velebí vraha židovské holčičky. Proč je EU vůči teroristům shovívavá?27. 10. 2016
Európska únia získala opäť väčšiu moc, ako zasahovať do vnútorných záležitostí členských štátov. Richard Sulík daný krok kritizuje vo svojom videoblogu. (Viac info nájdete na http://europskaunia.sulik.sk/europska...). Európska únia získala vďaka utorkovému hlasovaniu v Európskom parlamente opäť väčšiu moc, ako zasahovať do vnútorných záležitostí členských štátov. Europoslanci totiž odhlasovali návrh, na základe ktorého bude Európska únia oprávnená pokutovať svojich „hriešnikov“. Richard Sulík daný krok kritizuje a vo svojom videoblogu vysvetľuje, prečo tento návrh prekračuje právomoci vyplývajúce zo základných Zmlúv Európskej únie.


19.3.2016
https://www.novinky.cz/zahranicni/432538-novy-sef-spd-schulz-oznacil-usa-turecko-madarsko-a-polsko-za-nepratele-svobody.html
Srovnávat USA s Tureckem, to už je od představitele EU silná káva !


4 2 2017 Europoslanec a předseda Svobodných Petr Mach v Evropském parlamentu vystoupil s projevem na téma ochrana hranic EU. Mj. řekl: "EP před několika lety schválil založení agentury Frontex, která měla pomáhat členským státům chránit hranice EU před ilegální migrací. Jenže dělá pravý opak – místo aby chránila hranice EU, tak jezdí ke břehům Afriky, loví tam migranty a vozí je do Evropy. Podal jsem v této věci interpelaci na Evropskou komisi, protože s domnívám, že jde o zneužití pravomoci úředníků a je ohrožena bezpečnost všech Evropanů. Bohužel už půl roku marně čekám na odpověď..."Infografika - Infografika - STBáci, komunisti, šíbři..

Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Anti-Babiš: 
 • Babiš a jeho hnutí ANO
 • EET - chce ho dle průzkumu jen 14% lidí. 74% lidí odmítá referendum = Lidé jsou sami proti sobě.

 • Anti-lepšolidé, Anti-pražská kavárna, Anti-"demoblok" : 
  Kauzy Jaromíra Soukupa
    - starší kauzy. Již neeaktualizuji. Informační hodnota poklesla
  Cenzura a politická korektnost - zákony
    - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
  Cenzura na sociálních sítích
    - ve virtuálním prostoru by měly platit stejné zákony
  Česká televize
    - lži a propaganda České televize z našich poplatků
  Názor na referendum
    - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
  Pracovní tábor v Letech u Písku
    - český koncentrák ...
  1946 1948 1968 1989 - trochu nekorektně...
  Kauza maršála Koněva - fakta pro vyvážení extrémních názorů...
  Koncentrační tábor Holýšov, Sudety

  České politické strany a jejich kauzy:
  Anti-Islám:
  Anti-EU: 
  Ostatní zajímavá témata:

  Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

  Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.
  Upozorňuji, že na facebooku existuje mnoho falešných a podvržených profilů politických stran, které vytvořili jejich odpůrci s cílem poškodit konkurenci šířením lží a polopravd. Ověřený originál je označen modrým zatržítkem.

  Žádné komentáře:

  Okomentovat

  Aktualizováno

  Ukrajina