Vysavač - Sencor SVC 8YL

Test vysátí matiček M5 a M6


Pro
Sací výkon 750W vysavače je pocitově srovnatelný s vysavačem 2100Watt od Samsungu VCC54 Asi 500W sací výkon. Takže výkon hodnotím pozitivně.
Tichý, asi tak poloviční hluk.
6 let záruka na motor. Vysavač od Samsungu mi odešel těsně po dvou leté záruce.
Šňůra je v tomto cenovém segmentu nadprůměrně dlouhá a dobře jí navíjí
Turbokartáč

Proti
Nejvíc mě štve, že není zámek na teleskopické trubce a hadici, takže se stane, že občas vypadne. U starého samsungu jsem byl zvyklý vysávat jen jednou rukou za ohyb flexibilní hadice. Ale to teď nejde, protože by trubka vypadla. A protože mám přes 190cm, tak mě to štve. Musím se ohybat.
Smrdí plasty. Ale je pravda že jsem na to vyjímečně alergickej, některým lidem to nevadí. Editováno: Po desátém luxování je to již snesitelné.
Protože to má jen 750Watů, tak tečou menší proudy, tak výrobce mohl ošidit přívodní kabel a dát menší průřez. Je to kabel jak k nějaké lampičce.

Horší odvíjení šňůry, ale zase bezproblémové navíjení šňůry na rozdíl od vysavačů co jsem měl. Prostě pružina je silnější. A ještě okomentuji to že si někteří lidé stěžují na horký vyfukující vzduch. Veškerý příkon vysavače se vždy nakonec přemění na teplo. Vysavač s příkonem 700Watů vyprodukuje jen polovinu tepla co vysavač s příkonem 1400Watů. To je prostě fyzikální zákon. Takže je to jen jejich subjektivní pocit, daný možná tím, že tento vysavač vyfukuje vzduch směrem nahoru(k hlavě) a ne dozadu tj. k nohám.m.
Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Kauzy Jaromíra Soukupa - odkazy na pořady
Prezidentské volby 2018
  - proč jsem jako pravicový volič volil M.Zemana
Politická korektnost, Náhubkový zákon
  - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
Názor na referendum
  - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
Česká televize
  - lži a propaganda České televize z našich poplatků
Pracovní tábor v Letech u Písku
  - český koncentrák ...
EET - nyní, když je vidět jak EET dopadlo, tak již hnutí ANO prohrálo v senátních volbách. Nicméně, protože nemáme referendum, které chce SPD, tak EET nikdo nezruší a bude platí dál nejméně další tři roky. Ale SPD je fuj, že?
1946 1948 1968 1989 - trochu nekorektně...

České politické strany a jejich kauzy:
....klikněte na konkrétní stranu pro zobrazení všech kauz
ANO+ČSSD+KSČM = 44,67 % voličů. Díky D'Hondtonově metodě mají o nedemokratických 10% víc.
Islám (antiislamismus nerovná se rasismus ! Proč?):
Evropská unie (proč škodí): 
Ostatní zajímavá témata:
Osobnosti :

Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat