Pro
76cm je ideální rozměry hlavně pro děti, ale i pro dospělé, kteří chtějí v bazénu především relaxovat - sedět zády opření o od sluníčka z venkovní strany vyhřátou plachtu a přitom se v horkých dnech zchladit a chtějí se čvachtat a ne plavat.
Při těchto rozměrech se dá zaplavat i kolem dokola, ale není to moc komfortní. Komfortně lze bazén zpomaleně přeplavat, nebo plavat na místě, hloubka na plavání stačí.
Jednoduchá a rychlá montáž bazénu
Děti to strašně baví a mají o prázdninách zábavu. prázdninách zábavu.

Bazén jsem koupil v setu s pískovou filtrací s průchodkami i s hadicemi. Pokud to nebudete kupovat v setu, tak musíte koupit dvě průchodky (díry na filtraci v bazénu jsou, ale ty průchodky jsou z tvrdého plastu a jsou potřeba. stejně tak hadice k filtraci) Editováno po roce používání. Pod bazén jsem koupil textilii v metráži z Bauhausu. Pouze mi to nevyšlo na posledních 10 centimetrů. A přesně v tom místě se objevila na dně malá dirka od malého zrnka písku. Doporučuji textilii dát na celou plochu.Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Kauzy Jaromíra Soukupa - odkazy na pořady
Prezidentské volby 2018
  - proč jsem jako pravicový volič volil M.Zemana
Politická korektnost, Náhubkový zákon
  - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
Názor na referendum
  - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
Česká televize
  - lži a propaganda České televize z našich poplatků
Pracovní tábor v Letech u Písku
  - český koncentrák ...
EET - nyní, když je vidět jak EET dopadlo, tak již hnutí ANO prohrálo v senátních volbách. Nicméně, protože nemáme referendum, které chce SPD, tak EET nikdo nezruší a bude platí dál nejméně další tři roky. Ale SPD je fuj, že?
1946 1948 1968 1989 - trochu nekorektně...

České politické strany a jejich kauzy:
....klikněte na konkrétní stranu pro zobrazení všech kauz
ANO+ČSSD+KSČM = 44,67 % voličů. Díky D'Hondtonově metodě mají o nedemokratických 10% víc.
Islám (antiislamismus nerovná se rasismus ! Proč?):
Evropská unie (proč škodí): 
Ostatní zajímavá témata:
Osobnosti :

Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat