Vyjádření autora tohoto webu a spřízněných lidí

Já a ani ostatní lidé, kteří se podílejí se na tomto webu nejsme členy jakékoliv politické strany. To znamená, že. na rozdíl od politiků nemusíme kopat za své koryto. Můžeme své preference na základě argumentů kdykoliv změnit.

Co vyznáváme:

1 /  Svoboda slova - toto je jedna z naprosto nejdůležitějších hodnot v politice i ve společnosti. Strana která chce zavádět jakoukoliv cenzuru je pro nás naprosto nevolitelná. Co je pravda nebo nepravda nesmí určovat žádný politik, cenzor, neziskovka, provozovatel médií a pod. Jedině v případě, že by měl někdo z nějaké lživé zprávy prokazatelnou ujmu, tak rozhodnout může pouze nezávislý soud.

2/ Jsme proti zavedení €. Naprosto nevolitelné jsou strany, které chtějí přijmout € nebo ty, které přijetí € důrazně neodmítly. € je již schváleno Lisabonskou smlouvou. O přijetí € nemusí rozhodovat poslanci, senátoři, vláda a už vůbec ne občané. Hlavní rozhodnutí je na ČNB, na guvernérech, kteří jsou jmenovaní prezidentem.

3/ Jsme proti EET.  Zdravá konkurence je nesmírně důležitá. Malý nebo začínající živnostník by měl být osvobozen nejen od EET, ale i vůbec od placení daně z příjmů. Daň z příjmů fyzických osob dělá pouze 7% příjmů do státního rozpočtu a lze ji nahradit jinak. Lidé by neměli být od zakládání nových firem jakkoliv odrazovaní ale naopak podporovaní. A u velkých firem je EET úplný nesmysl. Protože bez EET a s podvody by byli majitelé vydíratelní svými zaměstnanci.

4/ Jsme proti levicovým ideologiím a zvlášť proti komunismu. V dnešní době ale hrozí velké nebezpečí, že se levicové ideologie dostávají do politiky nikoliv jen zleva, např. od KSČM,  ale velmi často i zprava (z TOP09, ze STAN, z ODS) a nebo nikoliv z Ruska, ale mnohem častěji například z EU. Podpora europřerozdělování, eurodotací, podpora cenzury, podpora nedemokratických europučů, to vše jsou levicové postoje ke kterým se hlásí i naše tzv. "pravice".  Nejhorší je, když různé neomarxistické ideje šíří lidé, kteří jsou přesvědčení, že jsou pravicoví bojovníci proti komunismu.
A bojujeme i proti takovým zkratkám, že vzdělaní jsou pravice a levice je nevzdělaná lůza. Není to tak. Vzdělaní velmi často šíří neomarxistické názory zabalené jako pravicové a ty jsou možná ještě nebezpečnější.

5/ Hlásíme se ke křesťanským hodnotám. Islám do Evropy nepatří.
Přičemž právě křesťanské strany v EU, ale i u nás, usilovně bojují proti křesťanským hodnotám.

Více argumentů a podrobné vysvětlení najdete na těchto stránkách.


Nyní jsou volitelné pouze tyto strany:

SPD - Svoboda a přímá demokracie (předseda: Tomio Okamura)
     líbí se - významně vystupuje proti €, podporuje svoboda slova, prvky přímé demokracie, odpůrce Islámu
nelíbí se - velká ochota spolupracovat s Babišem. Na druhou stranu jsme v demokracii a bez ANO neprosadí nic a bylo by horší, kdyby se do vlády místo SPD dostala ČSSD. Jednání, ač se mi to nelíbí, je na místě.

Svobodní (předseda: Tomáš Pajonk, eurposlanec: Petr Mach)
líbí se - čistý a velmi inteligentní program
nelíbí se - absence lídra, který dokáže strhnout víc lidí

Zeman
nelíbí se podpora Babiše
líbí se to, že dal jasně a zřetelně najevo, že v nejbližší době nechce € a že nebude jmenovat guvernérem ČNB nějakého příznivce € který by nastartoval kroky k jeho přijetí.
Pan Drahoš se jednoznačně od € nedistancoval a navíc ho podporovaly strany podporující přijetí €. € by ČR způsobilo nenávratnou škodu.
Nepřijetí € je daleko důležitější a na rozdíl od tragické vlády Babiše by přijetí € byla ještě větší a nenávratná tragédie s přesahem jedno volebního období.Mezinárodní konflikty (co vám TV neukáže):

Kauzy Jaromíra Soukupa - odkazy na pořady
Prezidentské volby 2018
  - proč jsem jako pravicový volič volil M.Zemana
Politická korektnost, Náhubkový zákon
  - pravdivé informace jsou ze zákona trestány
Názor na referendum
  - jsou lidé v ČR hloupější než lidé v Švýcarsku?
Česká televize
  - lži a propaganda České televize z našich poplatků
Pracovní tábor v Letech u Písku
  - český koncentrák ...
EET - ekonomický nesmysl
Jak se v roce 1948 dostala KSČ k moci ? - kdo za to mohl ?

České politické strany a jejich kauzy:
....klikněte na konkrétní stranu pro zobrazení všech kauz
Islám (antiislamismus nerovná se rasismus ! Proč?):
Evropská unie (proč škodí): 
Ostatní zajímavá témata:
Osobnosti :

Stránky jsou neustále aktualizované!  Neaktualizujeme však pravidelně, ale okamžitě v případě důležité zprávy, která zapadá do jedné ze sledovaných témat našich stránek.

Preferujeme videa z youtube. Jejich datování nelze zfalšovat, na rozdíl od různých "zaručených" historických pravd o různých konfliktech. Pravidla diskuse najdete zde.

2 komentáře:

  1. Mám dost podobný názor, také jsem volil Svobodné. Co říkáte Robejškovým Realistům ? Z jedné strany názorově jsou mi blízko, z druhé strany další drobení pravice. P.S. jak si tu mám vytvořit svůj nick ?

    OdpovědětVymazat
  2. tyto stránky běží na Google, tak předpokládám že stačí být přihlášený ke google účtu.
    Robejškovi realisté mají podle průzkumu pod 1%. A na prezidenta Robejšek pouze zvažuje kandidovat.

    OdpovědětVymazat